بـسمه تعالـی

پیشرفت و توسعه روزافزون علم و تکنولوژی دستاوردهای تازه ای را درجهان به ارمغان آورده که باعث تغییرات شگرفی در زندگی بشر گردیده  و علوم الکترونیک و کامپیوتر بیشترین نقش را دراین امر ایفا کرده است .

در عصر حاضر ظهور ریز پردازنده‌ها تحول عظیمی‌را درطراحی و ساخت سیستم‌های الکترونیک بوجود آورده و به مرور سیستم‌های انالوگ جای خودرا به فن آوری دیجیتال داده است .

در همین راستا شرکت فن آوران گویا درسال ۱۳۷۹ باهدف طراحی و تولید دستگاههای یو پی اس, اینورتر, شارژر و استابلایزر با استفاده از تکنولوژی کاملا دیجیتال تاسیس گردید و کار تحقیقاتی این مهم را با کادری مجرب درتخصص‌های الکترونیک نرم افزار و سخت افزار کامپیوتر آغاز نمود. و پس از پشت سرگذاشتن  امور مطالعاتی و تحقیقاتی موفق به طراحی و ساخت نمونه اولیه این محصول گردید. وسرانجام پس ازتستها و آزمایشهای گوناگون درشرایط محیطی مختلف و برطرف کردن اشکالات نرم افزاری و سخت افزاری موفق شد یوپی اس‌های کاملا دیجیتال و برنامه پذیر را برای اولین بار در ایران طراحی وتولید نماید.

براین اساس این شرکت درسال ۱۳۸۶ موفق به اخذ گواهی ثبت اختراع از اداره کل ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی گردید. این شرکت درحال حاضر یو پی اس و اینورتر را توان ۶۰۰ ولت امپرتا ۱۰ کیلو ولت امپر تولید می‌کند و محصولات

آن درسازمانها و ادارات دولتی و خصوصی مثل شرکت برق منطقه ای, اداره مخابرات, مراکز ICT, بانکها و وسازمانهای وابسته شرکتهای کامپیوتری,  شرکتهای ارایه دهنده خدمات ISP  و… درحال کارمیباشند.

در آخر امیدواریم در راستای خود کفایی کشور گامی‌ مفید برداشته و درشکوفایی و رشد علمی‌ کشور سهیم باشیم .

با تشکر

مدیر عامل شرکت